Chodzenie bez kul po zabiegu radiosynowektomii

Witam! W grudniu zdiagnozowano u mnie zapalenie stawów kolanowych, pojawiały się wysięki, miałam problemy z poruszaniem się, musiałam korzystać z balkonika i kul. Jestem po radiosynowektomii, nie pojawiają się wysięki, jest znacznie lepiej. Czy mogę z dnia na dzień odstawić kule i chodzić samodzielnie? Nie mogę rozpocząć jeszcze rehabilitacji (musi minąć 2m-ce od zabiegu - miną w połowie sierpnia). Czy bez rehabilitacji samodzielne chodzenie nie zaszkodzi?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! O tym jak powinien wyglądać powrót do sprawności powinna Pani porozmawiać z lekarzem prowadzącym. Nie ma bowiem takiej możliwości, by wiarygodnie odpowiedzieć na takie pytanie w ramach porady internetowej, kiedy nie mam możliwości zebrać wywiadu ani Pani zbadać.