Chodzenie w chodziku przez 5-miesięczne dziecko

Mam jeszcze jedno pytanie moja corka ma 5 miesiecy lecz nie chce byc na ziemi na kolanach tylko chce stac nie wiem czy moge jej na to pozwolic bo jak ja stawiam i trzymam za raczki to ona juz stawia kroki i chodzi lecz mnie bola od tego krzyze i nie wiem czy moge ja dac do chodzika czy zdecydowanie zaczekac dodam ze mala od urodzenia lezy tylko na brzuchu i jest niesamowicie silna wiec moze to dlatego wszystko szybciej robi. Lecz zanim zrobie cokolwiek wolalabym sie upewnic czy moge zeby nie zro

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dziecko nie powinno być stawiane i podtrzymywane za ręce. Chodzik także nie jest dobrym rozwiązaniem. W razie wątpliwości proszę udać się na wizytę do lekarza pediatry.