Choroba zwyrodnieniowa kręgosłupa i bóle w lędźwiach

Witam Mam 37lat Proszę o pomoc.Mam chorobę zwyrodnieniową kręgosłupa,bóle w lędzwiach Bóle na odcinku krę.szyjnego RTG_asymetria ustawienia Pogłębienie lordozy Ból i mrowienie prawego uda( od kości udowej w dół) Od kilku dni pod prawa pięta pojawiło się klucie które uniemożliwia stanie i chodzenie Stojąc na palcach nic nie boli Czy to coś poważnego? Neurologa mam w styczniu a rehabilitacja w sanatorium nic mi nie pomogła Proszę o radę

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuję zgłosić się z powyższymi objawami do ortopedy. Czy był jakiś uraz w tej okolicy? Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.