Silne bóle kręgosłupa a wynik RTG
Mam 49 lat potworne bóle kręgosłupa. oto wynik rtg. Kątowe ustawienie kości krzyz. zniesienie lordozy w odcinku lędzwiowym. przewęzenie krążka międzykr. L5-S1 z niewielka sklerotyzacja. tkanki kostnej podchrz. Drobne osteofity na krawędziach przednichtrzonów kręg. L4 i L5 proszę o opinię.

KOBIETA, 49 LAT ponad rok temu
Lek. Bianka Małczuk
73 poziom zaufania
Witam. Opis rtg wskazuje na występowanie zmian zwyrodnieniowych kręgosłupa. Uwidocznione zmiany w kręgosłupie mogą być przyczyną dolegliwości bólowych. Zalecam wizytę u lekarza ortopedy, który zaleci właściwe postępowanie lecznicze. Pozdrawiam.