Chroniczne zmęczenie, kamica żółciowa i alergia na znieczulenie

Witam. Bliska mi osoba choruje na chroniczne zmęczenie i jest w bardzo ciężkim stanie. Dodatkowo ma bardzo zaawansowaną kamicę żółciową, problem w tym, że jest uczulona praktycznie na wszystkie leki i znieczulenia, dostaje zapaści. Nawet znieczulenie u dentysty może być niebezpieczne. Co robić? Operacja woreczka żółciowego i narkoza to pewna śmierć. Nawet łagodne preparaty ziołowe wywołują u niej ogromne skutki uboczne. A ciągle zaczyna boleć ją pas, nie chce by umarła.

WItam,
Nie ma innej możliwości jak poddanie się zabiegowi. Trzeba to jednak zrobić w bezpieczny sposób. Dlatego wcześniej anestezjolog musi się zapoznać ze stanem zdrowia danej osoby i mieć zarezerwowane miejsce na intensywnej terapii aby można było leczyć potencjalne powikłania.