Chwilowe bóle kości w barkach i nadgarskach

Mam 18 lat. Od paru dni czuje pobolewanie kości. jest to na takiej zasadzie, że po prostu w barkach, kostkach, nadgarstkach albo w łydkach takie chwilowe kłucie. Nie jestem zmęczona, nie utraciłam na wadze, nie pocę się w nocy, nie mam gorączki, nie mam siniaków ani żadnych wybroczyn na ciele, a ciągle myślę, że to białaczka. Przed wczoraj jedynie zostalam zaszczepiona na błonica tężec i pojawil się stan podgorączkowy 37,2C. Proszę o radę bo wysiadam psychicznie.

Bóle stawowe mogą występować w wielu chorobach. Jednak od pojawienia się pierwszych dolegliwości do ustalenia rozpoznania często mijają lata. Z drugiej strony bóle mogą ustapić tak nagle, jak się pojawiły. Na spokojnie trzeba się zgłosić do lekarza, oczywiście jak ustąpi stan podgorączkowy.