Gorączka, bóle kości i stawów oraz pocenie się

Witam. Czy takie dolegliwości jak gorączka 38,7 ból kości i stawów, czerwone gardło oraz pocenie się w nocy od kilku dni ale po zażyciu antybiotyku zinnat500 apo napro 250 tabletki oraz syropu elofen dolegliwości znacznie się zmniejszyły mogą świadczyć np. o białaczce? Dalej bardzo się pocę ale nie mam już gorączki nie boli mnie gardło i nie bolą mnie cały czas stawy i kości.Lekarz powiedział że to ostra infekcja górnych dróg oddechowych. Naczytałem się trochę i przestraszyłem.

Witam.Opisane objawy rzeczywiście nasuwają podejrzenie zwykłej infekcji dróg oddechowych. Oczywiście w ten sposób mogą manifestować się również choroby hematologiczne - w takim przypadku infekcje mają jednak tendencje do częstego nawracania.