Silne bóle w całym ciele, nocne poty, dreszcze i powiększone węzły chłonne

Witam.Od kilku miesięcy mam problem ze zdrowiem wiecznie jestem chora,brak sił aby funkcjonować,dostaję silnego bólu który wedruje po całym ciele np.klatka piersiowa,kręgosłup,głowa aż ból paraliżuje i przy tym gorączki,dreszcze i poty nocne,powiększone węzły chłonne na szyi,karku.obojczykowo sutkowe,pachowe i na języku,czasami swędzi skóra.Badanie morfologi wyszło ok ale w rozmazie granulocyty kwasochłonne i monocyty sporo podwyższone a OB wynosi 32.Proszę o jakieś wskazówki.Pozdrawiam
ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pani dolegliwości z całą pewnością wymagają pogłębienia diagnostyki. Nocne poty, gorączka, powiększone węzły chłonne i świąd skóry nasuwają podejrzenie choroby hematologicznej. Myślę że warto wykonać rtg klatki piersiowej oraz usg jamy brzusznej, gdyż w tym okolicach najczęściej lokalizują się pierwotne zmiany mogące odpowiadać za Pani dolegliwości. warto również skonsultować się z hematologiem.