Silne bóle kręgosłupa, głowy i klatki piersiowej, powiększone węzły chłonne, nocne poty i dreszcze

Witam.Ok kilku miesięcy mam duży problem ze zdrowiem dostaję silnych ataków bóli które aż paraliżują i gorączki,ból wędruje sobie po całym ciele klatka piersiowa,kręgosłup,głowa,kark,szyja,do tego mam cały czas powiększone węzły chłonne,poty nocne,dreszcze.Robiłam rozmaz krwi wyszły granulocyty kwasochłonne powiększone dużo i monocyty a OB 32,reszta wyników w normie. O czym to może świadczyć?? Nikt nie potrafi udzielić mi dokładnej odpowiedzi stan się pogarsza. proszę o pomoc. Pozdrawiam
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Pani dolegliwości z całą pewnością wymagają dokładnej diagnostyki i kategorycznego wykluczenia chorób limfoproliferacyjnych - chłoniaków i białaczek. Myślę że warto wykonać rtg latki piersiowej i usg jamy brzusznej, gdyż w tych okolicach bardzo często dochodzi do rozwoju pierwotnych ognisk choroby. Nie wiem jakie badania miała Pani wykonywane do tej pory, ale najbardziej wiarygodne wyniki dają ręczne rozmazy krwi. Te wykonane za pomocą analizatorów automatycznych obarczone są pewnym ryzykiem błędu. Myślę że warto również rozważyć konsultację hematologa.