Ciągłe migreny, poczucie bezradności, stan chronicznego zmęczenia

Ciągłe migreny, poczucie bezradności, stan chronicznego zmęczenia, odizolowanie się od znajomych, " czarne" myśli o przyszłości, zdarza się, że myślę o tym, że gdybym już zakończyła swoje życie byłoby najlepszym wyjściem, co zrobić żeby poczuć się lepiej?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji wskazana jest wizyta u specjalisty psychiatry. Po rozpoznaniu problemu zostanie wdrożone odpowiednie leczenie.