Chroniczne zmęczenie podczas leczenia schizofrenii

Witam, 3 lata temu zabrano mnie do psychiatryka i lekarka stwierdziła ze mam podejrzenia schizofrenii, borykam się już z tym 3 lata zniknęła mi gonitwa myśli po braniu zolafrenu na noc, biorę 7,5mt oraz asertin 75mg. Jestem cały czas zmęczony, tylko bym spał i nic mi się nie chce, mam 19lat co zrobić bo muszę zarabiać jakoś na życie, pomocy

Witam! Na podstawie jednego badania rzadko stawia się rozpoznanie schizofrenii, ale nawet jeżeli rozpoznanie jest właściwe to dysponujemy bardzo szerokim wachlarzem odpowiednich leków i ich dawek i leczenie należy tak dopasować, żeby nie utrudniało normalnego funkcjonowania. Jeżeli dobrze zrozumiałem to poza Olanzapiną nie próbowano innego z grupy atypowych neuroleptyków. Może wskazana byłaby konsultacja u innego lekarza psychiatry. Zaznaczam jednak, że niechęć do działania nie jest rzadkością przy tym rozpoznaniu. Powodzenia W. Łuczkowski.