Ciągłe uczucie ciepła a zapalenie stawów i arytmia

Nigdy nie jest mi zimno, dlaczego? Jem zdrowo, dużo ćwiczę, rzadko choruję. Jedyne choroby, którą mam na stałe to zapalenie stawów i arytmia, ale czy to może być powodem tego, że przez cały czas jest mi ciepło? W internecie udało mi się jedynie znaleźć informacje o tym, że to może być nerwica, ale to niemożliwe, ponieważ nie dolega mi żadna choroba psychiczna (a poza uczuciem gorąca nie mam zupełnie żadnych innych objawów nerwicy). Co to może być?

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

mogą to być objawy nadczynności tarczycy. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.