Ciągłe zmęczenie, uczucie niewyspania i trudności w wykonywaniu ćwiczeń

Ciągle zmieczenie uczucie niewyspania, trudności w wykonywaniu ćwiczeń (wchodzenie po schodach, jazda na rowerze) klujacy bol w po lewą stronie klatki piersiowej promieniu jacy aż do pleców, duszności mogą być objawa zapalenia mięśnia sercowego bądź innej poważnej choroby? Często lampie przeziębienia i grypę rozmawiając z koleżanką pielęgniarka zasugerowała ze to może być ta choroba nie ukrywam ze trochę się zaniepokoilam..

Aleksander Ropielewski

Proszę zachować spokój i wykonać rutynowe badania krwi i skonsultować się z internistą. Objawy są mało specyficzne i bez badania lekarskiego nie większych szans jednoznacznie ustalić co jest ich przyczyną.