Ciągły katar i ataki kaszlu a astma

Witam mam takie pytanie od jakiś 3 lat mam ciągle katar i kicham najgorzej jest po przebudzeniu robiłam testy na alergie i nie wykazały nic ige też w normie ale katar ciągle jest biore amertil i po tym jakoś lepiej ale zupełnie objawy nie ustąpiły od jakiś 3 tygodni zaczął mnie męczyć kaszel najpierw jest suchy potem lekko się odrywa biala wydzielina i taki atak kaszlu trwa 1 godz czasem 2 i przechodzi najczęściej męczy w nocy ale zdarza sie też w dzień czy to jest astma?? Proszę o szybką odpowi

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego, po badaniu będzie można określić odpowiednie dalsze badanie. Bez badania lekarskiego, spirometrii nie można odpowiedzieć na Pani pytanie.