Ciąża a możliwość nasilenia polineuropatii

Czy polineuropatia może się nasilić gdy kobieta jest w ciąży, jakie zagrożenia są związane z ciążą dla kobiety i jak to wpływa na dziecko. Czy obecnie są sposoby na leczenie polineuropatii

Ciąża nie powinna mieć wpływu na przebieg polineuropatii, chyba że będzie miała wpływ na jej przyczynę.
Podobnie wpływ na dziecko, zależnie od przyczyny ale nie sama polineuropatia, chyba że jest dziedziczona genetycznie.