Ciąża a związek 18-latków

Corka jest w ciazy .ma chlopaka ale on chyba wystraszyl sie calej sytuacji.oboje maja po 18 lat.niby chce byc z corka ale sam do konca nie jest przekonany.wspieramy corke jak tylko mozemy .rodzice chlopaka podchodza bardzo sceptycznie do tego wszystkiego i mieszaja w glowie.chcialabym zeby byli razem i podjelu wspolnie trud wychowywania dziecka .ale co dalej z tym wszystkim .jak im pomoc .

Witam,

może warto byłoby zasięgnąć fachowej pomocy poradni rodzinnej lub pomocy psychologa.

Bardzo ważne jest, aby młodzi zrozumieli co ich czeka i że razem będzie im łatwiej, a dla dobra dziecka najważniejsza jest pełna, wspierająca się rodzina.

pozdrawiam!

Aleksander Ropielewski

Nie może Pani zrobić więcej ponad wspieranie córki i rozmowę z rodzicami jej chłopaka. Należy obserwować co się wydarzy i na tyle na ile to możliwe pomagać córce i jej chłopakowi.