Cięcie i ranienie się przez 18-latkę

Mam na imie weronika i mam lat 18 mam problem z cieciem sie . Na poczatku bylo by zwrocic na siebie uwage a teraz jest co raz gorzej nie moge przestac proboje z tym walczyc ale to wygrywa to juz mnie przerasta . Prosze pomuzcie mi
Aleksander Ropielewski

Zdecydowanie powinnaś zgłosić się do psychologa lub psychiatry. Najważniejsze, że widzisz problem. Jeżeli sama nie jesteś w stanie go rozwiązać lub chociaż znaleźć przyczyny warto porozmawiać ze specjalistą. Nie ma innego sposobu na poradzenia sobie z takim problemem jak szczera rozmowa i poszukanie przyczyny Twojego zachowania.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza