Ciemna kropka na brązowym pieprzyku a dermatoskop

Witam, byłam trzy tyg temu na badaniu dermatoskopowym, Pani obejrzała moje pieprzyki pod dermatoskopem i powiedziała, że wszystko jest z nimi dobrze. Dziś zauważyłam na jednym z nich (cały jest brązowy), ciemniejszą kropkę. Nie jestem w stanie przypomnieć sobie czy była ona wcześniej. Czy powinnam znów iść do dermatologa? Czy może obserwować go? Proszę jakiegoś specjaliste o szybką poradę.

Aleksander Ropielewski

Jest mało prawdopodobne aby w tak krótkim czasie dosżło do powstania zmiany złośliwej. Jeżeli jednak ma Pani poczucie niepokoju odnośnie zmiany skórnej to prosze ponownie skontaktować się z dermatologiem.