Ciemna plama na skórze po solarium

Chodze na solarium już z dwa miesiące i dzisiaj zobaczyłam na mojej skórze taka ciemniejsza kropke plamke z takimi małymi czarnymi kropeczkami co to może być boje się że moze być to rak skury proszę o pilno odpowiedz?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Po opisie nie można jednoznacznie stwierdzić jaki charakter ma zmiana. Proponuję zgłosić się do lekarza.

Konieczna konsultacja dermatologa , jeśli jest Pani blisko W-wy - zapraszam do PFESO na ul.Mokotowską 15 , tel.rej. 223314140 , zż