Zaczerwienienie wokół pieprzyka

Pieprzyk, ktorego mam od lat nagle zaczął rosnąć i dookoła niego pojawiło się zaczerwienienie. Czy to moze byc coś poważnego? Rak? Proszę o pomoc! Do jakiego specjalisty mam się udać i jakie wykonać badania?

Proszę udać się do dermatologa i wykonać dermatoskopowe badanie znamienia, które Panią niepokoi. Badanie jest bezbolesne i pozwala na szybką ocenę zmiany.

Jeśli jest Pan(i) z ok. W-wy zapraszam na badanie dermatoskopowe do Fundacji PFESO na ul.Mokotowską 15 , 223314140 , zbigniewżurawski , specjalista chirurg onkolog , mozna o mnie poczytać na abczdrowie , są klipy , zapraszam , pozdrawiam