Ciemne kreski na zębie

witam byłam na wizycie przeglad zebów na 7 miałam takie kreski ciemne lekarz stwierził ze to od zbierajacego sie pokarmu i ze to nic taiego dał mi do zęba antybiotyk.ale w domu ogldałam zeba i dalej jest ta kreska ciemna i skoro nie było w nim dziury to jak mi zaaplikował ten antybiotyk podobo na 3 mm wsadzał.mówił ze to nie pruchnica

Witam. ciężko po Pani opisie stwierdzić, w jakim stanie był ząb i co dokładnie było w nim robione. Proszę na następnej wizycie poprosić lekarza o dokładne wytłumaczenie, co ma Pani wykonywane. Pozwoli to uniknąć wątpliwości.