Ciemne plamienia z powodu zmian hormonalnych

Ostatnio okres miałam 6 tygodni temu, około tygodnia po jego zakończeniu pojawiły się obfite, bardzo ciemne plamienia (krew ze śluzem), moja ginekolog stwierdziła, że to z powodu zmian hormonalnych (nie zrobiła żadnych badań pod tym kątem). Teraz spóźnia mi się okres o dwa tygodnie. Co to może oznaczać?

Aleksander Ropielewski

Również przychylam sie do podejrzeń ginekolog odnośnie zmian hormonalnych. Bez dodatkowych badań trudno jest mi udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ginekologiem.