Zapytaj lekarza

7 3 7 , 1 3 9

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Ciemne plamienia z powodu zmian hormonalnych

Ostatnio okres miałam 6 tygodni temu, około tygodnia po jego zakończeniu pojawiły się obfite, bardzo ciemne plamienia (krew ze śluzem), moja ginekolog stwierdziła, że to z powodu zmian hormonalnych (nie zrobiła żadnych badań pod tym kątem). Teraz spóźnia mi się okres o dwa tygodnie. Co to może oznaczać?
KOBIETA, 24 LAT ponad rok temu

Nieregularne miesiączki

Aleksander Ropielewski
79 poziom zaufania

Również przychylam sie do podejrzeń ginekolog odnośnie zmian hormonalnych. Bez dodatkowych badań trudno jest mi udzielić bardziej jednoznacznej odpowiedzi. Sugeruję kontakt z ginekologiem.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy