Ciemne, sine miejsca pod oczami

bardzo wyrazne ciemne sine pod oczami w kacikach oczu nad powieka i pod powieka czym moze byc to spowodowane czy tylko malo snu zmeczenie czy moze cos innego dodam ze od lat czterech przy zmianie pory roku lato/jesien ,oraz zima/wiosna mniewam straszne wymioty nie moge jesc,pic wszystko zwracam trwa to okolo 3/4 dni po kroplowce jak nowonarodzony badania robilem krew ok cisnienie jak z ksiazki usg nbrzucha nic nie wykryto

Raczej takie przebarwienia skóry w okolicach oczu jak Pan opisuje są związane z przemęczeniem. Co do okresowych wymiotów mogą być związane z jakąś patologią zapalną, okresową w zakresie górnego odcinka przewodu pokarmowego (chorobą wrzodową?). W takim przypadku najczęściej zaleca się wykonanie gastroskopii celem oceny śluzówki górnego odcinka przewodu pokarmowego. Proszę w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się ze swoim lekarzem rodzinnym.