Ciemniejsza wydzielina po zastosowaniu tabletek

Tydzień temu dostałam okres. Wszystko przebiegło jak zawsze. Od tamtego czasu biorę tabletki antykoncepcyjne, które brałam wcześniej. Dzisiaj zauważyłam, ze pojawiła sie wydzielina która przypomina okres, ale jest ciemniejsza. Co to moze być i czy mam sie obawiać? Biorę Microgynon

Jesli jest to pierwsze opakowanie nawet po niedługiej przerwie objawy niepożadane typowe dla początkowej fazy stosowania tabletek mogły sie pojawić. Takim właśnie objawem są plamienia acykliczne w pierwszych miesiacach stosowania DTA