Ciemnobrązowe plamienie a negatywny test ciążowy

Witam. Zawsze miałam nieregularny okres. Ostatni miałam 5 miesięcy temu. Zaniepokoiło mnie to. Tydzień temu zauważyłam ciemnobrązowe plamienie, mam je do dzisiaj. Robiłam test ciążowy. Wyszedł negatywny. Mieszkam w Anglii, lekarz ginekolog nie chciał zrobić mi jakichkolwiek badań, ponieważ nie mam skończonych 25 lat. Udalam się do lekarza rodzinnego, zlecił badanie krwi. Pod kątem tarczycy, cukrzycy itd. Czekam na wyniki. Martwie się o swoje zdrowie. Co mi może dolegać ? Proszę o pomoc.

Lek. Tomasz Budlewski

sadzę że koneiczne jest rozszerzenie diagnostyki w kierunku zaburzen hormonalnych. proponuje poczekać na podstawowe wyniki a nastepnie udac się dolekarza ginekologa.