Ciemny ślad pod okiem po siniaku - jak się tego pozbyć?

Witam.Okolo 3msc temu mialam wypadek w skutek ktorego mialam ogromnego siniaka pod okiem.Jako taki siniak zszedl w przeciagu 2 tyg,jednak ciemny ślad pod okiem nadal sie utrzymuje.Probowalam masci na siniaki jednak nie dzialaja.Nie mam pojecia co jeszcze moglabym zrobic alby pozbyc sie tego.Jest to dosc widoczne i przeszkadza mi w zyciu.Prosze o porade.

Dzień dobry proszę zgłosić się do dermatologa lub lekarza medycyny estetycznej na konsultację, po obejrzeniu stanu skóry lekarz doradzi co można zastosować lub dobierze zabieg leczniczy na daną okolicę.