Ciężkie oddychanie, bóle brzucha, suchy kaszel

Witam.Od dłuższego czasu ciężko mi się oddycha,ale od niedawna zaczął mnie boleć brzuch po potrzebie (bardziej przy kale).Ból jest niezbyt mocny,ale irytujący i trwa góra 15min i przestaje co robic? Dziękuje za odpowiedz.Pozdrawiam.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dolegliwości bólowe mogą wynikać z nieprawidłowości w obrębie jelit. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości. Proszę udać się do lekarza.