Co dalej po operacji usunięcia narządów rodnych?

W maju tego roku u mojej mamy lat 72 zdiagnozowano raka trzonu macicy - przeszła operacje usunięcia narządów rodnych węzły następnie przeszła radioterapię ( 25 naświetlań zewnętrznych 2 dopochwowe, po wizycie kontrolnej w ośrodku onkologicznym zalecono jej wizyty u ginekologa co 3 miesiące - i tu moje pytanie gdzie najlepiej udać się do ginekologa, który w jakiś sposób będzie ją monitorował i jakie badania powinna mieć wykonywane, ponieważ lekarz ginekolog, który wtedy wykrył zmiany i skierował ją do szpitala ( i tu nie mam mu nic do zarzucenia ) w tej chwili nie wie jak ma ją dalej prowadzić ( jest to lekarz wiekowy z małe ośrodka zdrowia) i chciałabym wiedzieć do jakiego lekarza i gdzie najlepiej umówić się na wizytę.

Lek. Tomasz Budlewski

najlepiej do lekarza ginekologa onkologa. jest taka podspecjalizacja.