Usunięcie narządu rodnego i wynik TK

Witam, 19 lat temu miałam guz terratoma immaturum i mesoblastoma vitellium /usunięcie narządu rodnego. Rok temu tk wykazało, że w miednicy mniejszej po str lewej jest gładkokonturowana struktura o gęstościach płynowych, nie ulega wzmocnieniu po kontraście o wym. 21x 18 mm /czyli taka sama jak rok temu/ ale teraz pojawiła się śladowa ilość płynu w miednicy mniejszej po stronie prawej. Czy może to być związane z operacją cholecystoktomii, którą miałam 3 mies temu i co w ogóle oznacza ten płyn?

Nalezy ocenic poziom markerow nowotworowych. Dobrze byloby wykonac rezonans miednicy celem weryfikacji TK. Slad plynu w jamie otrzewnej sam w sobie moze wystepowac... Z wynikami kontrola ginekologa-onkologa.