Co dalej po złamaniu nosa z przemieszczeniem fragmentu kości do środka?

Dzień dobry, ok 5 msc temu miałam łamany nos, z przemieszczeniem fragmentu kości do środka. Został nastawiony i wygląda ok, ale czasem podczas nakładania makijażu, zmywania wacikiem czy po prostu dotknięciu z konkretnym miejscu z boku nosa słychać wyraźnie klikanie. Czasem klika również przy zmarszczeniu nosa. Czy to znaczy, że źle się zrósł? To ma szansę się jeszcze zagoić? Czy nos jest bardziej wrażliwy na kolejne urazy? Czy łatwiej go będzie teraz złamać podczas treningów kickboxingu?

Lek. Tomasz Budlewski

zależy co dokładanie zostało wykonane w czasie nastawiania, nie było leczenia zabiegowego?konieczna wizyta u laryngologa i ocena zmian