Czy nastawienie nosa jest konieczne?

Witam. Podczas gry w koszykowke zostałem uderzony w nos. Na przeswietleniu wyszło że nos jest złamany z niewielkim przemieszczeniem. Osoba robiąca rtg powiedziała że jeśli przemieszczenie jest niewielkie nie zawsze jest konieczne nastawianie nosa. Czy w moim przypadku również nie jest to konieczne? Nie mam żadnych problemów z oddychaniem przez nos, opuchlizna już zeszła, nos jest wizualnie prosty. Załączam zdjęcie rtg. https://zapodaj.net/f6798f72a8b44.png.html

Nos prosty , drożny to ok. osoba robiąca rtg to technik bez uprawnień do takich porad. nos nastawiamy w przeciągu 7 dni potem są zrosty i pozamiatane. Byłem ordynatorem w Lubartowie 100 lat temu było przyjechać .Zwróć się pilnie do laryngologa.