Co jaki czas można wybielać zęby lampą Beaming White?

Co jaki czas można wybielać zęby metodą /lampą Beaming White? Czy to wybielanie nie jest szkodliwe dla zębów? (częste wybielanie) Proszę o wszelkie przydatne informacje /porady...

Jest to zależne od rodzaju i stopnia nasilenia przebarwień szkliwa zębów.Ważne jest,żeby nie popadać w przesadę i nie wykonywać tej czynności zbyt często. Może to spowodować nieprzyjemne konsekwencje.