Co jest powodem biegunki po zjedzeniu posiłku?
Witam. Od wielu lat borykam się z problemem bolących biegunek po posiłkach. Robiłem różne badania, sprawdzałem układ trawienny, robiono mi usg, próby wątrobowe itp - nic. Wszystko w normie. Nie mam już pomysłów co to może być.. Z góry dziękuję za pomoc.

MĘŻCZYZNA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Michał Lenard
80 poziom zaufania
Sugeruję wizytę u dobrego gastrologa, który zleci odpowiednie badania i poszuka przyczyny Pana objawów. Pozdrawiam!