Wymioty i biegunki po zjedzeniu posiłku mięsnego

Witam, Mam pytanie związane z jedzeniem a raczej nie jedzeniem mięsa. Od 3 miesięcy po zjedzeniu jakiego kolejek posiłku mięsnego wymiotuje i mam biegunki. Nadmienię iż nie jestem w ciąży a coraz bardziej wydłuża mi się cykl, a obecnie juz 2 tyg czekam na miediączke - pół roku temu odstawiłam tabletki z powodu migren. Wszystkie badania podstawowe są bez zarzutu i nie wiem co się dzieje.

Aleksander Ropielewski

Należy zgłosić się do gastrologa. Konieczne jest ustalenie przyczyny wymiotów po spożyciu mięsa. Do tego czasu unikac spożywania mięsa.