Uciskający ból głowy po zjedzeniu białej czekolady

Witam, od bardzo dawna, w zasadzie od dziecka zauwazylam, ze po zjedzeniu bialej czekolady, nawet w malych ilosciach, mam uciskajacy bol glowy, ktoremu towarzysza mdlosci. Czy to moze miec jakis zwiazek?

Niemniej jednak w prewencji migreny należy zwrócić uwagę na ilość spożywanej czekolady i raczej unikać jedzenia większych porcji.