Co jest powodem bólu ciała u 21-latka i jak sobie z tym poradzić?

Witam , nie mogłem napisać wszystkich moich dolegliwości w jednym pytaniu , język to nie jedyny mój problem , a bowiem występuje też coś w postaci bólów brzucha , raz po lewej , raz po prawej , 2 razy miałem tak że gdy dłużej spałem,kóło mnie po 2 stronach jednocześnie , dokładnie w okolicy miednicy ,do tego występuje czasami ból na plecach po lewej , po prawej , na kregoslupie, i ostatnio jak siedziałem w samochodzie to odczuwalem tak jakby ciepło na kregoslupie i jakby spływanie czegoś w dół .

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac się do lekarza rodzinnego będzie można coś więcej powiedzieć