Co jest powodem bólu u osoby z zapaleniem stawu skokowego?

Niedawno stwierdzono u mnie zapalenie stawu skokowego, lekarz przepisal leki i.masc , po działaniu leków czulam sie jak.nowo narodzona. Teraz mam przerwę w braniu lekow, ból wrocil stopa puchnie boli az do kolana . Wyjde na spacer zaraz wracam bo bol jest okropny.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna diagnostyka, a czy był jakiś uraz? sądzę że wskazana jest diagnostyka w kierunku reumatoidalnego zapalenia stawów jeżeli nie było urazu.