Ból rok po skręceniu stawu skokowego

Witam pana czy ponad rok po skreceniu stawu skokowego prawego i naderwnie wiazadel odczuwam nadal bol przy wysilku widze po bucie ze leci mi do srodka stopa,czy pana zdaniem jest to trwaly uszczerbek nie rokujacy poprawy,i gdzie moge to ustalic dziekuje

Dzień dobry,
przyczyną bólu po skręceniu stawu skokowego podczas "extra" wysiłku może być słaba, podatna na przeciążenia blizna, która wytworzyła się po urazie. Źle przeprowadzona rehabilitacja lub jej brak zwiększa ryzyko powtórnego urazu. Uciekanie stopy do środka może świadczyć o niestabilności stawu. Mimo wszystko myślę, że można jeszcze Panu pomóc i dlatego zachęcam do udania się do dobrego fizjoterapeuty.
pozdrawiam