Co jest powodem bólu w plecach?

Witam. Jestem kobietą, mającą 22 lata, a czuję się jak schorowana starsza osoba. Od paru dni czuję bóle w płucach, szczególnie przy wdechu. Bóle obejmują właściwie całą klatkę piersiową, raz boli w centralnej części, raz pod łopatkami, praktycznie z każdej strony. Do tego dochodzą bóle pod pachą w prawej ręce a także ból w barku. Doskwierają mi też dziwne bóle żył ( nie wiem, czy to możliwe) w stopie, pod kolanem i na udzie w tylnej części, ból odczuwam również w węzłach chłonnych. Nie mogę spać przez to, zaczynam się stresować gdy tylko czuję ból. Piję dużo płynów, a wydalam je w małej ilości, raz dziennie. Nie wiem co się ze mną dzieje. Nie tak powinna czuć się osoba w moim wieku. Co robić?

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczna wizyta u lekarza rodzinnego po wstępnym badaniu będzie można coś więcej powiedzieć