Przyczyny nawracającego bólu prawego barku

Witam serdecznie Od roku czasu mam nawracające bóle prawego barku.nie potrafię podnieść wyżej ręki, ból odbiera mi czasem oddech jest tak mocny i przeszywający. promieniuje na klatkę piersiową i kark. Od 3lat mam powiększone węzły chłonne pod pachami i przyuszne. miałam robione usg pod pachą powiekszenie o 1,5cm, dwa razy biopsję tego węzła przyusznego-przewlekły stan zapalny.Badania w sumie ok,mała anemia,26lat nadwaga.wszyscy z rodziny wyrok-nowotwory. lekarzeMająToGziesAjaSieBoje;(

Na odległość W-wa-Siemianowice trudno jest stawiać rozpoznania (jeśli o to Pani chodzi?). Proponuję wykonać zdjęcie rtg barku z obojczykiem i ramieniem , zż