Czy to pierwsze symptomy nowotworu?

Witam serdecznie, od jakiegoś czasu bardzo bolała mnie okolica prawego barku z czasem ból zaczął promieniować pod pachę i w kierunku obojczyka. Udałam się do lekarza pierwszego kontaktu i po badaniu okazało się że wyczuwalny jest guz w prawej piersi. Lekarz zlecił szybkie wykonanie usg piersi. Zauważyłam teraz bolesne grudki pod pachą czy to węzły chłonne? Dodam jeszcze że z piersi nie sączy się żaden płyn, skóra jest normalna. Czy to pierwsze symptomy nowotworu? Proszę o szybką odp.

Witam , nie jestem w stanie postawić diagnozy na odległość W-wa-Poznań!!! Proszę poddać się wszelkim badaniom diagnostycznym!!! z.żurawski