Co jest powodem i jak leczyć problemy z oddychaniem?

Witam męczę się już z tym 8 miesięcy mam problemy z oddychaniem a dokładnie z braniem głębokich oddechów nasila się to wtedy gdy zapale papierosa do tego jeszcze mam zawroty głowy gorąca twarz z wypiekami raz mi zimno raz gorąco co to może być .

Sugeruję również wykonać spirometrię ewentualnie konsultacje pulmonologa