Co jest powodem mdłości, bóli brzucha i wymiotów u 23-latka?

Witam mężczyzna 23 lata Od 9 dni mam problem , mam mdłości , ciągle boli mnie brzuch a co zjem odrazu wymiotuje ( jedyne po czym nie wymiotowalem to rosół i pieczona kaczka ) Po każdym innym posiłku intensywnie wymiotuje nawet po pieczywie i bananie Po zjedzeniu mam duże mdłości , jestem cały czas osłabiony , po wymiotach wszystko się stabilizuje . Po pieczywie towarzyszy ogromny ból brzucha ( wiercenie , skorcze ) w okolicach górnej parti brzusznej centralnie w miejscu splotu oraz po prawej stronie w miejscu żeber . 2 razy w przeciągu tych 9 dni ,kolor mojej skóry był lekko żółty podczas mdłości . Z tego co mi wiadomo nie byłem nigdy przewlekłe chory , obecnie jestem za granicą , w Polsce będę dopiero za 9 dni ( 9 stycznia i dopiero wtedy zrobię cały komplet badań , jednak do tego czasu proszę o jaka kolwiek radę , wskazówkę , czy zarys co może mi dolegac , wiem że bez badań ciężko jest ocenić zdaje sobie z tego sprawę , jednak chciałbym mieć chociaż niewielki zarys tego co może mi być .

Lek. Tomasz Budlewski

ciężko jest powiedzieć dlaczego tylko po tych posiłkach nie ma objawów . jakieś inne różnice ? między posiłkami?