Co jest powodem sinej kostki u osoby z cholesterolem?

witam jestem 61 letnia kobieta mam nadcisnienie oraz cholesterol od 2 dni mam sina kostke teraz robi sie jasniejsza boli mnie z tylu skaw skokowy boli mnie to i sprawia klopoty w chodzeniu prosze o porade pozdrawiam elzbieta.

Lek. Michał Lenard

Może być to spowodowane urazem, lub uszkodzeniem naczynia krwionośnego i krwiakiem. Sugeruję wizytę u lekarza rodzinnego, który zbada kostkę i zdecyduje o dalszym postępowaniu. Pozdrawiam!