Co jest powodem trudności w oddychaniu przez nos u osoby stosującej krople do nosa?

Dzień dobry, Panie doktorze mam problem z oddychaniem przez nos. jest to wynikiem nadużywania kropli do nosa. używałam wielu sterydów- poprawy brak.miałam robione 2 zabiegi, 1 mrożenie małżowin nosowych dolnych a 2 zabieg metodą fal radiowych. 3 miesiące temu miałam operacyjnie robione małżowiny dolne i środkowe bo były napowietrzone a nadal mam zapchany nos. uczucie jakbym miała coś do tego nosa wepchnięte. Panie doktorze czy coś się da jeszcze zrobić? Agnieszka z Piotrkowa Tryb.

Lek. Tomasz Budlewski

konieczna ponowna wizyta u laryngologa i określenie możliwości terapeutycznych