Co jest powodem wstrętu do seksu i jak się tego pozbyć?

Jestem po porodzie panicznie boje sie kolejnego dziecka. Nie zbyt chce z mężem współżyć bo mnie wtedy bardzo boli w środku. Ogólnie jak dotyka mnie w miejsca intymne czuje wstręt, boli i nie chce by mnie tam dotykał jak sama również nie chce go tam dotykać. W taki sposób moge żyć już cały czas. Mąż mnie pociąga kocham go ale przez mój wstręt do współżycia się kłócimy bo jemu tego brakuje boje sie że to może nie wrócić bo nie czuje nawet podniecenia a czasem jak próbuje mnie dotykać mam łzy w oczach. Czym to może być spowodowane?

Dzień Dobry Pani,

Proszę nie czekać i sięgnąć po potrzebną Pani pomoc specjalistyczną, udając się na osobistą konsultację seksuologiczną.

Z serdecznymi pozdrowieniami,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605