Co jest powodem złego widzenia u osoby po zabiegu na zaćmę?

Witam Arek 47 lat przeszedłem tydzień zabieg zaćmy w prawym oku lewe mam zdrowe po zabiegu widzę dobrze i ostro metra a dalej brak ostrości bardzo mi to przeszkadza zabieg był na NFZ z góry Dziękuję za odpowiedz .

Około 3 tyg po zabiegu trzeba będzie pójść na kontrolę i zobaczyć jaka wada jest w oku.
Zwykle umawiam się z pacjentami których operuję na dobór okularów.