Co jest przyczyną bicia serca?

Witam mam 26lat wyniki wszystkie mam ok a często mam porównanie się serca, Milan raz tylko niedobór potasu i choruje na nerwicę, często zdarzaly mi się nocne sensację miałam takie galopowanie serca ze dosłownie nie mogłam oddychać, co jest przyczyną takie bicie wydaje się niebezpieczne proszę o porade

Przyczyn kołatania serca może być bardzo wiele, począwszy od kardiologicznych, poprzez naturalne reakcje na stres do psychologicznych. Warto poprosić swojego lekarza o skierowanie do odpowiedniego specjalisty i wykonanie badań. Jeśli te nadal nie będą nic wykazywały skontaktowanie się z psychologiem bądź psychoterapeutą. Pozdrawiam http://psychoterapia-krakow.net/

Witam, proszę skorzystać z konsultacji z lekarzem. Pani objawy mogą mieć związek z zaburzeniami nerwicowymi, jednak stwierdzić to można dopiero na wizycie u lekarza psychiatry.
Pozdrawiam serdecznie
Dorota Nowacka
psycholog
rejestracja@psycholognowacka.pl
www.psycholognowacka.pl

Witam Panią
Jeżeli przeprowadzone badania nie wykazały u Pani
schorzeń somatycznych a lekarz stwierdził nerwicę,
to ona może powodować dolegliwości, które Pani opisuje.
Kołatanie serca często towarzyszy zaburzeniom nerwicowym.
Warto jednak przeprowadzić diagnostykę kardiologiczną,
chociażby dla spokoju duszy.
Niezmiernie ważne jest też, aby podjęła Pani leczenie,
nerwicy, gdyż objawy będą się nasilać i mogą prowadzić
do pogarszania się stanu zdrowia psychicznego i fizycznego.
Mogą też pojawić się inne zaburzenia.
Jestem przekonana, że jak wyleczy Pani nerwicę,
to odzyska Pani równowagę wewnętrzną,
a Pani organizm zacznie normalnie funkcjonować.
Aby skutecznie i bezpiecznie wyleczyć zaburzenia
nerwicowe i ich konsekwencje, należy dotrzeć do źródła
problemu i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Panu uporać się zarówno z objawami
jak i przyczynami zaburzeń nerwicowych
oraz ich psychicznymi i somatycznymi konsekwencjami.
Gdyby chciała Pani porozmawiać ze mną o problemie,
to zapraszam do kontaktu.
Istnieje możliwość konsultacji online,
np. za pośrednictwem komunikatora Skype.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz,
psycholog,
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl