Co jest przyczyna bólu w prawym boku pomiędzy piersią a brzuchem?

Mam na imię Sławek mam 30 lat mam taki problem od niedawna boli mnie w prawym boku między piesia a brzuchem zwłaszcza po wysiłku ostatnio miałem zabieg usunięcia kamieni w moczowodzie po zabiegu miałem l4 poszłam do szpitala 14.02,2017 zabieg miałem dzień później wyszłem że szpitala 16.02 potem miałem l4 do 24.02 dobrze się czułem i poszłam do pracy a pracuje fizycznie w hurtowni stali i wyrobów hutnicze ostatnio mam dużo stresu. Nie wiem co się dzieje zemna

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego, po wstepnym badaniu bedzie mozna zalecić odpowiednie dalsze postepowanie.

Dzień dobry. Bardzo możliwe, że opisane przez Pana objawy mają podłoże psychologiczne. Nagromadzone napięcie wywołane stresem, z którym niewystarczająco mógł Pan sobie poradzić, mogło wywołać symptomy fizyczne. Proszę skonsultować się z psychologiem, który będzie w stanie udzielić Panu pomocne wskazówki. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/