Jaka może być przyczyna dyskomfortu w klatce piersiowej?

Dzień dobry. Jestem 25 letnią kobietą. od ponad miesiąca czuję dyskomfort w klatce piersiowej, jakby ktoś mi kamień włożył do środka, ból promieniuje na lewą strone, tak że często drętwieje mi ręka. Oprócz tego,od dwóch miesięcy baardzo wypadają mi włosy. Od 10 miesięcy żyję w silnym stresie. Co to może być? Czy stres może wywołać jakieś choroby, choroby serca?

Dzień dobry. Opisane objawy mogą wskazywać na podłoże psychologiczne. Oczywiście zwykle warto wykonać także kontrolne badania, które wyeliminują także inne przyczyny, leżące po stronie medycznej. Wspominając o stresie, domyśla się Pani, że może mieć on związek z opisanymi symptomami. Zachęcam do skorzystania z pomocy psychologa. Pozdrawiam.

http://progress.warszawa.pl/